شنبه , آذر ۲۵ ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه / اخبار / سیاسی / یکی از دلایل عقیم شدن مردان، پوشیدن لباس های تنگ است

یکی از دلایل عقیم شدن مردان، پوشیدن لباس های تنگ است

یکی از دلایل عقیم شدن مردان، پوشیدن لباس های تنگ است

آیت الله غیاث الدین طه محمدی؛ نماینده ولی فقیه در استان همدان در گردهمایی ائمه جماعات بخش مرکزی همدان با موضوع نقش حفظ کاربری اراضی کشاورزی در اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: روحانیت شیعه با تاسی از دین و شریعت خود باید به سهم خود طبیب باشد.

وی ادامه داد: اگر یک نفر با لباس دین بر تن طبیب الدوار نباشد به خود، مردم و دین خدا لطمه زده است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان افزود: اگر هر باید و نباید و تکلیف اجتماعی، سیاسی، اخلاقی، تربیتی و… در کپسول دین به خورد مردم ارائه شود مردم بهتر آن را می‌‎پذیرند.

وی با اشاره به اینکه ارائه مسائل با چاشنی دین به مردم بسیار اثرگذار است، ادامه داد: باید هر روحانی و طلبه به همه مسایل اشراف داشته باشد.

محمدی با بیان اینکه در کشور در بسیاری از قسمت‎ ها از جمله آب اسراف وجود دارد، افزود: بسیاری از مردم در زمان غسل و یا وضو گرفتن متوجه اسراف خود نیستند.

وی در خصوص مصرف شکر و نمک در کشور ادامه داد: پزشکان معتقدند نمک و شکر سم سفید است اما در مصرف در این دو محصول نیز در کشور شاهد افزایش هستیم.

الگوی مصرف را آموزش دهیم ۵۰ درصد اقتصاد مقاومتی محقق می‌‎شود

نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه ایرانی‎‌ها در خرید لباس، مسکن، ماشین، خرج عروسی‎ و عزا و… اسراف می‌‎کنند، تاکید کرد: اگر الگوی مصرف را به مردم آموزش دهیم ۵۰ درصد اقتصاد مقاومتی محقق می‌‎شود.

محمدی با انتقاد از ساخت ویلاهای مجلل در باغ‎های همدان، افزود: با جمع‎آوری پولی که در دارالمومنین همدان برای ساخت ویلا‌ها هزینه شده، امکان ایجاد چندین کارخانه و از بین بردن بیکاری در استان فراهم می‌شد.

وی با بیان اینکه روحانیون در بسیاری از مسایل ورود ندارند، بیان کرد: در کشور چند میلیارد تومان پول خارج شده و وسایل آرایشی وارد می‌‎شود اما روحانیون چنین مسایلی را برای مردم بازگو نمی‌‎کنند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به محصولات تراریخته افزود: اسرائیلی‎‌ها و کشورهای شیطانی گندم، جو و ذرت را دستکاری می‌‎کنند تا زن و مرد ملت مسلمان را عقیم کند.

وی با بیان اینکه ۳۲ درصد زنان و مردن جوان عقیم هستند، ادامه داد: یکی از دلایل عقیم شدن مردان پوشیدن لباس‎های تنگ است.

محمدی با اشاره به اینکه دشمن از هزار جبهه وارد شده و با اسلام و مسلمانان می‌‎جنگد در حالی که ما متوجه نیستیم، بیان کرد: نسل امروز را باید برای فردا تربیت کرد.

وی با بیان اینکه روحانیت باید راجع تمام مسائل اطلاعات کافی داشته باشد؛ وظیفه این قشر را درمان درد اجتماع دانست و تاکید کرد: دین آمده تا ابتدا معیشت و بعد معاد را درست کند اما اغلب روحانیون به دنبال معاد رفته و معیشت را‌‌ رها کرده‌اند.

منبع: خبرگزاری فارس

انتشار توسط 8 تم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*