جمعه , آذر ۲۴ ۱۳۹۶
سرخط خبرها
خانه / کار و کسب / کارآفرینی / چگونه یک معلم ساده تبدیل به یک میلیونر آنلاین شد !؟
چگونه یک معلم ساده تبدیل به یک میلیونر آنلاین شد !؟
معلم میلیونر آنلاین

چگونه یک معلم ساده تبدیل به یک میلیونر آنلاین شد !؟

معلمی که با اینترنت میلیونر شد

میلیونر آنلاین

آیا باور می‌کنید یکی از معلمان زبان انگلیسی در کره جنوبی توانسته است در طی یک سال به وسیله اینترنت، ۴ میلیون دلار درآمد کسب کند؟

«کیم کی هون»، مدرس زبان انگلیسی در کره جنوبی، با ضبط کلاس‌هایش و فروش آن‌ها از طریق اینترنت به افراد علاقه‌مند به فراگیری زبان انگلیسی، موفق شده است کسب و کاری اینترنتی راه بیندازد و در این زمینه به موفقیت قابل توجهی برسد؛ در حقیقت رمز موفقیت کسانی مانند این معلم که دارای تخصصی هستند، استفاده بهینه از اینترنت است. همه ما انسان‌ها در عصر جدید وجود دنیای دیگری را به نام اینترنت باور کردیم که در آن، سرعت و دقن بالاست و زمان، مکان، ملیت و مرز، معنایی ندارد.

ظهور اینترنت و پیشرفت فناوری اطلاعات و ارتباطات در تمام جنبه‌های زندگی بشر چنان مؤثر است که زمینه کسب و کارهای متفاوتی را برای انسان‌ها فراهم کرده است؛ کسب و کارهایی که با ورود به این دنیای جدید، به دنبال سود بیشتر و مشتری‌های بی‌حد و مرز هستند و «کسب و کارهای اینترنتی» نام گرفته‌اند.

این کسب و کار‌ها به صاحبان خود این امکان را می‌دهند تا در سطح جهانی مشتریان بالقوه و بالفعل خود را پیدا کنند و با حداقل هزینه، به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

مزیت اصلی کسب و کارهای اینترنتی، دسترسی ۲۴ساعته مشتریان به اطلاعات آن کسب و کارهاست که حتی امکان ثبت سفارش را نیز در تمام ساعات برای آن‌ها می‌سر می‌کند.

میلیونر آنلاین

کسب و کار اینترنتی

از مزایای دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد، صرفه جویی در زمان و هزینه است؛ یعنی راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیاز به گرفتن مجوزهای گوناگون و نیز دفتر و محل کار ندارد و تنها با یک دستگاه کامپیو‌تر متصل به اینترنت و یک خط تلفن و البته داشتن حداقل اطلاعات لازم، می‌توان آن را راه اندازی کرد.

مزیت دیگر استفاده از اینترنت برای راه اندازی یک کسب و کار، آن است که برای ایجاد اکثر کسب و کار‌ها نیاز به یک ایده پرقدرت است؛ درصورتی که در کسب و کارهای اینترنتی شما می‌توانید بدون ایده و تنها با داشتن یک تخصص، فعالیت خود را آغاز کنید؛ به علاوه دانستن این امر نیز ضروری است که راه اندازی یک سایت، تقریباً ۳۰ درصد از کل یک کسب و کار به حساب می‌آید و اصل مهم در این راه این است که شما بتوانید با مشتریان احتمالی خود ارتباط مناسبی برقرار کنید.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی شامل دو بخش است:

بخش اول: مراحل راه اندازی سایت

مرحله اول

مشاوره با یک متخصص وب

مرحله دوم

انتخاب نام دامنه مناسب

مرحله سوم

جستجو در اینترنت و دقت به طراحی سایت‌های دیگر

مرحله چهارم

یادداشت برداری از علایق در حین جستجو

مرحله پنجم

صحبت با یک طراح سایت

مرحله ششم

خرید «هاست» برای سایت

مرحله هفتم

مشاوره با گرافیست برای زیبایی

مرحله هشتم

تأیید سایت طراحی شده از سوی خود شما و شروع کار

بخش دوم: ایجاد ارتباط با مشتری

راه‌های ورود مشتریان

۱-      موتورهای جستجو

۲-      ایجاد لینک یا پیوند

۳-      Email

۴-      ورود مستقیم

بازاریابی

۱-      از طریق Email

۲-      رسانه‌های اجتماعی

تبلیغات

۱-      از طریق sms

۲-      از طریق Email

میلیونر آنلاین

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

اکثر کسانی که اقدام به راه اندازی سایت می‌کنند، در بخش اول کار، درست عمل می‌کنند؛ اما برای بخش دوم، فعالیت خاصی انجام نمی‌دهند و فکر می‌کنند که فقط راه اندازی یک وب سایت، موجب افزایش فروش خواهد شد که متأسفانه این تصور، توهمی بیش نیست؛ در این مورد باید توجه داشت که بخش دوم و مراحل ایجاد ارتباط با مشتری، درصد زیادی از موفقیت یک کسب و کار اینترنتی را تشکیل می‌دهد. یادآوری این نکته نیز ضروری است که علاقه مندان اینگونه کسب و کار‌ها می‌توانند در ابتدا از فضاهای رایگان، مانند وبلاگ‌ها و وب سایت‌هایی که «هاست» رایگان در اختیار آن‌ها می‌گذارند، استفاده کنند تا قبل از ورود به این کار، اطلاعات لازم را در این زمینه فراگیرند.

منبع: مجله موفقیت

انتشار توسط 8 تم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*